R5 KOOTENAY LOOP

Su (1/04-4/11) +2/15 +4/02
Route R5
Block view
Find bus
StopTime
53312 BURRARD ST @ W PENDER ST22:40
51374 W HASTINGS ST @ GRANVILLE ST22:41
52712 W HASTINGS ST @ ABBOTT ST22:42
52713 E HASTINGS ST @ MAIN ST22:44
52714 E HASTINGS ST @ COMMERCIAL DR22:50
50947 E HASTINGS ST @ NANAIMO ST22:53
50951 E HASTINGS ST @ RENFREW ST22:56
58143 KOOTENAY LOOP @ BAY 8 (Drop off only)22:59
58143 KOOTENAY LOOP @ BAY 8 (No service)23:00