7 NANAIMO STN

Sa (9/07-1/03) -12/26
Route 007
Block 007 041
Find bus
StopTime
50640 Dunbar Loop @ Bay 2 (No service)16:28
50298 Dunbar Loop @ Bay 616:28
50299 Northbound Dunbar St @ W 39 Ave16:29
50300 Northbound Dunbar St @ W 38 Ave16:29
50301 Northbound Dunbar St @ W 36 Ave16:30
50302 Northbound Dunbar St @ W 34 Ave16:31
50303 Northbound Dunbar St @ W 31 Ave16:32
50304 Northbound Dunbar St @ W 30 Ave16:32
50305 Northbound Dunbar St @ W 28 Ave16:33
50306 Northbound Dunbar St @ W 26 Ave16:34
50307 Northbound Dunbar St @ W King Edward Ave16:34
50308 Northbound Dunbar St @ W 22 Ave16:35
50309 Northbound Dunbar St @ W 20 Ave16:36
50310 Northbound Dunbar St @ W 18 Ave16:37
50311 Northbound Dunbar St @ W 16 Ave16:37
50312 Northbound Dunbar Diversion @ W 14 Ave16:39
50313 Northbound Alma St @ W 12 Ave16:39
50314 Northbound Alma St @ W 10 Ave16:40
50668 Northbound Alma St @ W 7th Ave16:41
50354 Eastbound W 4th Ave @ Alma St16:43
50389 Eastbound W 4th Ave @ Collingwood St16:44
50390 Eastbound W 4th Ave @ Waterloo St16:44
50391 Eastbound W 4th Ave @ Trutch St16:46
50392 Eastbound W 4th Ave @ Bayswater St16:47
50393 Eastbound W 4th Ave @ Macdonald St16:48
50394 Eastbound W 4th Ave @ Trafalgar St16:49
50395 Eastbound W 4th Ave @ Larch St16:50
50396 Eastbound W 4th Ave @ Balsam St16:51
50397 Eastbound W 4th Ave @ Vine St16:52
50398 Eastbound W 4th Ave @ Arbutus St16:53
50400 Eastbound W 4th Ave @ Burrard St16:56
50401 Eastbound W 4th Ave @ Fir St16:57
50403 Westbound W 5th Ave @ Granville St17:00
50220 Northbound Granville St @ Davie St17:07
50222 Northbound Granville St @ Nelson St17:08
58144 Northbound Granville St @ Smithe St17:09
61293 Northbound Granville St @ W Georgia St17:09
60993 Northbound Granville St @ Dunsmuir St17:10
58313 Northbound Granville St @ W Pender St17:11
50034 Northbound Granville St @ W Hastings St17:12
50035 Waterfront Station @ Bay 317:12
50036 Eastbound W Cordova St @ Homer St17:13
60492 Eastbound W Cordova St @ Carrall St17:15
50425 Eastbound E Cordova St @ Main St17:16
50426 Eastbound E Cordova St @ Dunlevy Ave17:18
50427 Eastbound E Cordova St @ Princess Ave17:19
60336 Eastbound E Cordova St @ Heatley Ave17:19
61933 Eastbound Cordova Diversion @ Hawks Ave17:20
50429 Eastbound Powell St @ Glen Dr17:22
50431 Eastbound Powell St @ Clark Dr17:23
50432 Eastbound Powell St @ McLean Dr17:24
50433 Eastbound Powell St @ Commercial Dr17:25
50435 Eastbound Powell St @ Victoria Dr17:27
50436 Eastbound Dundas St @ Lakewood Dr17:28
50437 Eastbound Dundas St @ Templeton Dr17:28
50669 Southbound Nanaimo St @ Dundas St17:30
50670 Southbound Nanaimo St @ Franklin St17:31
50671 Southbound Nanaimo St @ E Hastings St17:31
50672 Southbound Nanaimo St @ Turner St17:32
50673 Southbound Nanaimo St @ Adanac St17:33
50674 Southbound Nanaimo St @ Parker St17:33
50675 Southbound Nanaimo St @ William St17:34
60439 Southbound Nanaimo St @ Grant St17:35
50678 Southbound Nanaimo St @ E 1st Ave17:36
50679 Southbound Nanaimo St @ E 3rd Ave17:37
50680 Southbound Nanaimo St @ E 5th Ave17:38
50681 Southbound Nanaimo St @ E 7th Ave17:39
50683 Southbound Nanaimo St @ E Broadway17:40
50684 Southbound Nanaimo St @ E 12 Ave17:41
58290 Southbound Nanaimo St @ Grandview Hwy17:41
50685 Southbound Nanaimo St @ E 17 Ave17:43
50686 Southbound Nanaimo St @ E 20 Ave17:44
50687 Southbound Nanaimo St @ E 22 Ave17:44
50688 Nanaimo Station @ Bay 3 (Drop off only)17:46